دنیز بتن سازه

دنبال کنندگان

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

بايگاني

نويسندگان

پربحث ترين ها

پيوندها

پروژه پل خاص زرناس اردبيل

پروژه راه اصلي کلور-درام خلخال

اجراي فلاشينگ برج مسکوني ترنج

گروه انسانهاي سبز

نظر سنجي

۲۹ مطلب توسط «عزیز رضاخانی» ثبت شده است

۱

دانلود رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد اکسل

دانلود نرم افزار

نرم افزار حقوق و دستمزد تحت اکسل رایگان ارائه شده،یک نرم افزار کاربردی است و از لحاظ کیفیت و انعطاف پذیری بالای برخوردار است که امیدواریم با راهنمایی و اظهار نظر دوستان مراحل رشد خود را درنیازهای سیستم های روز را شناخته و هر روز مطابق استانداردهای علمی جهان چه از لحاظ تکنیکی و مهندسی نرم افزار و چه از نظر مهندسی سیستم ، خدمات بهتری را ارائه بدهیم.

تصویر1      تصویر2       تصویر3      تصویر4

دانلود با لینک مستقیم
حجم : 147 کیلوبایت
 رمز فایل : danizbetonsazeh

۱

ساخت فرم ثبت اطلاعات در اکسل Excel

بخش مقالات

برای ساخت فرم ثبت اطلاعات در اکسل ابتدا باید روی آیکن ایجاد فرم درقسمت آدرس تولبار ( Quick Address toolbar ) کلیک کنید.

برای این کار مطابق شکل زیر در زبانه کوچک مثلثی شکل در بالا سمت نوار عنوان کنار دکمه های save - undo کلیک کنید. و گزینه More Command را انتخاب کنید. 

پنجره Excel option باز می شود. در این پنجره در قسمت Choose commands form گزینه  All Commands  را انتخاب کنید. سپس در لیستی که مشاهد می کنید گزینه Form را انتخاب و روی دکمه Add کلیک کنید تا آیکن Form در سمت راست اضافه گردد. حال بر روی ok کلیک کنید و این پنجره را ببندید. اکنون گزینه form در نوار Quick Address اضافه شده است.

برای ایجاد فرم ثبت اطلاعات،ابتدا سطر مربوط به سر ستونها را انتخاب کنید سپس بر روی گزینه form در نوار Quick Address کلیک کنید. در پنجره باز شده بر روی ok کلیک کنید. مطابق شکل زیر یک فرم ثبت اطلاعات با توجه به گزینه های موجود در سر ستون برای شما ساخته می شود که به کمک آن می توان اطلاعات را با سرعت و دقت بیشتری در جدول خویش ثبت کنید.بطور مثال یک سطر در جدول زیر اطلاعات فرضی بااستفاده از گزینه form ثبت شده است.

۱

دانلود رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد

دانلود نرم افزار

نرم افزار حقوق و دستمزد تحت اکسل که با استفاده از اکسل 2016 تهیه شده است در چهار شیت از قبیل (داده ها،حقوق و دستمزد،فیش حقوقی،اطلاعات) طراحی شده که در شیت داده ها اطلاعات کلی پرسنل ثبت می شه و در شیت حقوق و دستمزد برای آرشیو و پرینت صورتحساب کلی پرسنل  در طول سال  مالی تعبیه شده است و در شیت فیش حقوقی که برروی برگه A5 تنظیم شده،قابل پرینت تک تک فیش حقوقی پرسنل در تمام ماه ها  می باشد و نیز برنامه از برگه داده ها اطلاعات مربوطه را فراخوانی کرده و هیچگونه کار خاصی درشیت مربوطه صورت نمی پذیرد و درضمن لازم بذکر هست که اطلاعات مندرج در شیت اطلاعات بنا به سلیقه و قواعد کاری خود می تونین اعداد و ارقام ثبت شده قبلی را تغییر بدین.

 

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 115 کیلوبایت
رمز فایل : danizbetonsazeh

۰

نرم افزار کنترل کارکرد پرسنل

دانلود نرم افزار

نرم افزار کنترل کارکرد پرسنل،تحت اکسل که درساده ترین شرایط ممکن طراحی شده است.دوستانی که درکارگاه های متفاوت در حال اجرای پروژه معمولی با ظرفیت پرسنلی 15 نفره می تونن ساعات کارکرد و اضافه کاری پرسنل خویش را در طول مدت انجام کار به نحوی مطلوب کنترل کنند و لازم بذکر هست در برنامه فوق چندین شیتی طراحی شده که ازجمله شیت مساعده،درصورت پرداخت وجه علی الحساب در بین ماه می شه درشیت مربوطه مبالغ پرداختی را به نام هر کدام از پرسنل ثبت کرد و در شیت های فیش حقوقی هم،با ثبت اطلاعات اولیه در شیت داده ها و کارکرد،نرم افزار اکسل بطور خودکار کلیه اطلاعات وارده را فراخوانی می کند و کار خاصی در شیت مذکور دوستان انجام نخواهند داد و جهت اطلاع در قسمت فیش حقوقی برای فرخوانی ماهای مربوطه در سلولA1 یک دکمه تعبیه شده که با وارد کردن اعداد یک الی دوازده ماه مورد نظر دوستان در فیش حقوقی ثبت خواهد شد وبغیر از این توی قسمت فیش حقوقی (بخاطر عدم بهم ریختگی فرمول ها محافظت شده است) کار خاصی انجام نخواهین داد.

ودرضمن امیدوارم که مورد پسند واقع بشه واگر چنانچه از طرف دوستان طرح و ایده خاصی مطرح بشه بنده با کمال افتخارآماده پذیرش هستم.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 120 کیلوبایت
رمز فایل : danizbetonsazeh

۰

برنامه محاسبه سود بانکی

دانلود نرم افزار

برنامه محاسبه سود بانکی

نحوه محاسبات به این صورت می باشد،ابتدا درسلول ( مبلغ سپرده گذاری ) مبلغ مورد نظر را وارد کرده و در قسمت نوع سپرده ها با در نظر گرفتن آیتم نوع سپرده و تنظیم درصد نرخ ( بروز ) سود،روبروی هر کدام از سپرده ها بصورت مجزا سود ماهانه و سالانه محاسبه خواهندشد.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 23 کیلوبایت
رمز فایل : danizbetonsazeh